Hakkımızda;
Firmamız 2007 yılından günümüze kadar boya makinaları konusunda yıllar içerisine farklılık göstererek ürün çeşitlerini genişletip daima kalite ve prensipli çalışmayı ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir.

Geniş makina parkurumuz ve ileri teknoloji üretim ile tamamen kendi bünyemizde ürünlerimizin imalatını tamamlıyoruz. Müşteri odaklılığı tüm çalışmalarımıza yayarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşıyarak beklentilerini önceden tahmin ederek beklenen kaliteyi yerinde müdahale ile çözüm üretiyoruz. 

Vizyonumuz;
Değişen dünyada daima ilerleyen DEM-MAK Endüstriyel 13 yılı aşkın üretim konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla toplam kalite anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan üretim proseslerine son derece gelişmiş ve uluslararası akretitasyona sahip bir süreci başarı ile uygulamaktadır. 

Misyonumuz;
Makina ve imalat sanayi gelişmelerini en hızlı şekilde ürünlere dönüştürecek kullanışlı güvenilir ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Güvenliğiniz için tasarlıyor sizler için üretiyoruz.